Szeroki wybór damskich kitli kucharskich

W ofercie sklepu internetowego kupujfartucha.pl znajduje się odzież dla pracowników branży gastronomicznej. Wiemy, że oprócz jakości pracy personelu liczy się także ich wizerunek.  Wszystkie osoby pracujące w kuchni powinny zachować najwyższe standardy higieny i wyglądać nienagannie, dlatego proponujemy Państwu wysokiej jakości damskie kitle kucharskie. Produkty w tej kategorii wyróżniają się różnorodnością fasonów, długości rękawów i kolorów, co daje gwarancje, że każdy znajdzie idealną odzież dla swojego personelu, która uzupełni charakter danego miejsca.  

Oferujemy damskie kitle kucharskie w klasycznych kolorach: białym i czarnym. Osoby poszukujące bardziej oryginalnych rozwiązań nie będą jednak rozczarowane, ponieważ posiadamy w asortymencie również modele w intensywniejszych odcieniach: czerwonym i niebieskim. Zróżnicowanie produktów pod względem długości rękawów pozwoli na zaopatrzenie personel w kitle kucharskie odpowiadające porze roku i temperaturze na zewnątrz. Dostępne są damskie kitle kucharskie z krótkim i długim rękawem, a także takim na długość 3/4. 

Estetycznie wykończone damskie kitle kucharskie 

Niektóre oferowane przez nas modele zamiast klasycznych guzików posiadają zapięcie na napy. Na uwagę zasługuje również damski kitel kucharski, który jest wykonany z materiału wodoodpornego. Takie rozwiązanie z pewnością podniesie komfort pracy. Należy podkreślić, że wszystkie nasze produkty są uszyte z najwyższej jakości tworzyw, co zapewnia im odporność na plamy, uszkodzenia i niezwykłą wygodę użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą damskich kitli kucharskich!

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij