Ubrania kelnerskie dla kobiet

 
Praca kelnerki należy do bardzo wymagających. Obsługa gości to nie tylko podawanie posiłków i napojów, ale przede wszystkim umiejętność nawiązania kontaktu z gośćmi restauracji, doradzanie w doborze potraw, a także troska o dobrą atmosferę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie praca ta wymaga ciągłej uważności, szybkiego poruszania się pomiędzy salą a kuchnią, a także koordynowania jednocześnie wielu czynności. Wykonywanie tej pracy ułatwiają odpowiednio dobrane ubranie kelnerskie: wygodne, nie krępujące ruchów, zapewniające odpowiednią przepuszczalność powietrza, ważną szczególnie w cieplejsze dni. Dobrze sprawdzają się eleganckie koszule z długim luk krótkim rękawem, uszyte z dobrej jakości tkanin, które nie tylko bardzo elegancko się prezentują, ale także z zapewniają wygodę i komfort poruszania się. Dużym plusem jest możliwość wyboru koszul w wielu kolorach i dopasowanie ich do wystroju restauracji. Największą popularnością cieszą się klasyczne kolory jak biel i czerń, ale wiele lokali sięga po bardziej odważne i zdecydowane barwy: czerwień, zieleń, błękit, a nawet róż.
 

Modne i wygodne stroje kelnerskie

 
Ubrania kelnerskie to także klasyczne fartuchy i eleganckie zapaski. Zakłada się je na ubranie, dzięki czemu są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu: można je często prać, a dzięki wykonaniu z dobrej jakości materiałów są odporne na zniekształcenia i zmiany kolorów nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Wybierając ubrania kelnerskie dla załogi restauracji warto zwrócić też uwagę na kamizelki, które są klasycznym elementem stroju osób pracujących na co dzień obsługując gości restauracji. W połączeniu z elegancką koszulą stanowią one wyznacznik klasy lokalu i są wizytówką renomowanej restauracji. Stroje kelnerskie uzupełniają dodatki, między innymi kolorowe apaszki do zawiązania na szyi, które ożywiają kelnerską stylizację i dodają jej szyku. W ofercie sklepu kupujfartucha.pl można znaleźć wiele ciekawych ubrań kelnerskich, które sprawdzą się w każdej restauracji.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij