Damska odzież dla personelu hotelowego

Praca w prestiżowym hotelu, restauracji lub w jakimkolwiek innym eleganckim lokalu zobowiązuje do noszenia odpowiedniego ubioru! Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie nie zabrakło atrakcyjnych propozycji dla pracowników różnych branż. Nasza profesjonalna odzież sprawdzi się niemalże w każdym sektorze branży hotelarskiej oraz gastronomicznej, zapewniając należyty komfort oraz znakomitą wytrzymałość. Niezależnie od miejsca zatrudnienia, każdy może znaleźć w naszym sklepie optymalne rozwiązania dla siebie!

Profesjonalna, damska odzież do hotelu

Duży wybór eleganckich marynarek, szykownych kamizelek, koszulek, a nawet sukienek czy spódnic- wszystko to dostępne jest w naszym sklepie! Oczywiście, damska odzież do hotelu powinna spełniać podstawowe warunki, a więc przede wszystkim- wykazywać wysoką wytrzymałość, spełniać warunki hotelowego dress code, a także gwarantować wygodę i pozwalać skórze swobodnie oddychać. Dostępna w naszym sklepie odzież doskonale spełnia wszystkie te czynniki, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana w każdym lokalu obligującym do noszenia eleganckiego ubioru!

Doskonała jakość odzieży

Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wysokie oczekiwania klientów.
Gustowne uniformy z naszego sklepu znakomicie wpisują się w dress code obowiązujący niemal w każdym prestiżowym lokalu, ale to jeszcze nie wszystko: za sprawą umiejętnie skrojonych fasonów, nasza odzież zgrabnie podkreśla kobiecą sylwetkę.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij