Fartuch kelnerski – gustowny i wygodny

 
W pracy kelnera dobry wizerunek jest kwestią kluczową. Osoba obsługująca gości restauracji musi zawsze, niezależnie od warunków, prezentować się schludnie, elegancko i profesjonalnie. Nie dopuszczalne jest poplamione ubranie, chociaż o zabrudzenia nie trudno podczas pracy polegającej na podawaniu do stolików potraw i napojów, które mogą łatwo się rozlać. Wyjściem z sytuacji może być fartuch kucharski, który zakłada się na ubranie i można go łatwo zdjąć i zastąpić nowym w sytuacji, gdy coś się na niego rozleje. W związku z tym warto wybierać fartuchy uszyte z jakościowych tkanin, które zachowują swój dobry wygląd na długo, nawet jeżeli są prane często, również w wysokich temperaturach. Dobrze sprawdzają się także fartuchy uszyte z tkanin wodoodpornych, które można łatwo wyczyścić w razie potrzeby. Dzięki temu dobrze spełniają one swoje funkcje i stanowią praktyczny i ceniony element stroju kelnera. Wiele ciekawych modeli można znaleźć w ofercie sklepu kupujfartucha.pl, w którym dostępne są klasyczne fartuchy i zapaski w wielu kolorach i wzorach.
 

Profesjonalne fartuchy kelnerskie

 
Fartuch kelnerski to wizytówka kelnera, ale także restauracji. Właściciel lokalu powinien zadbać, aby fartuchy pasowały do wystroju wnętrza sali i podkreślały jego charakter. Eleganckie, w kolorze czarnym lub białym, założone na klasyczną koszulę: świadczą o renomie i eleganckim charakterze restauracji. Z kolei modele w bardziej zdecydowanych kolorach, jak zieleń, granat czy czerwień, a także te w paski i z materiałowymi wstawkami w kontrastowych odcieniach: sprawdzą się w nowoczesnych lokalach, barach oraz miejskich hotelach. Warto pomyśleć również o wygodzie personelu i wybrać fartuchy z dużą kieszenią na drobiazgi, które każdy kelner powinien mieć pod ręką. Nie bez znaczenia jest także sposób dopasowywania fartucha za pomocą szelki na szyi oraz paska do zawiązania w talii: te elementy sprawiają, ze fartuch ma uniwersalny rozmiar i jest jeszcze bardziej praktyczny.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij