Kamizelka recepcyjna dla pracowników branży hotelarskiej

 
Kompletując strój pracowników recepcji lub portierni hotelowej, warto wziąć pod uwagę wyjątkową rolę, jaką pełnią te osoby. Często to właśnie recepcjonista jest pierwszą osobą, z którą kontaktuje się gość hotelu lub pensjonatu, i na podstawie zarówno jego zachowania, jak i wyglądu, wyrabia sobie pierwszą, niezwykle ważną, opinie na temat ośrodka. Warto zadbać, aby strój recepcjonisty był nienaganny i elegancki, a także spełniał uniwersalne zasady kompletowania męskiej garderoby. Eleganckim i klasycznym dodatkiem do stroju będzie kamizelka recepcyjna, która w zestawieniu z koszulą i marynarką, dopełni wizerunku profesjonalnego recepcjonisty. Kamizelka to element stroju, dzięki któremu portier zawsze będzie się prezentował modnie i stylowo, budząc zaufanie gości hotelowych. Świetnie sprawdzi się także w innych branżach, np. w gastronomi, jako dodatek do stroju barmana lub kelnera.
 

Modne i eleganckie kamizelki recepcyjne

 
Warto pamiętać, że kamizelka portiera to element, który jest noszony przez pracowników przez cały dzień - powinna być więc wygodna, nie krępować ruchów i zapewniać odpowiednią przepuszczalność powietrza. Dobrze sprawdzają się modele o klasycznych, sprawdzonych krojach, uszyte z tkanin syntetycznych z dodatkiem naturalnych włókien, takich jak bawełna lub wełna. Nigdy nie wychodzą z mody stylowe, żakardowe podszewki, a także zapięcia na tradycyjne guziki. Boczne kieszenie, w których można zawsze mieć pod ręką potrzebne w pracy drobiazgi, również będą dodatkowym plusem. Kamizelki recepcyjne są dostępne w eleganckich, stonowanych kolorach, takich jak czerń, szarość czy też brąz, ale można także zdecydować się na nasyconą czerwień lub modele w drobne paski i inne wzory. Wybierając kolor, warto mieć na uwadze barwę pozostałych elementów stroju, przede wszystkim spodni oraz marynarki, z którymi kamizelka portiera powinna stworzyć zgraną całość.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij