Klasyczna marynarka damska Cadenza czarna

Klasyczna marynarka damska Cadenza czarna

NF700/BK
430,00Wysyłamy w 21 dni
Inne kolory
  • Klasyczna marynarka damska Cadenza grafitowa
  • Klasyczna marynarka damska Cadenza granatowa
Wybierz rozmiar
  • 8
  • 14
Tabela rozmiarów
Wybierz ilość
Zapytaj o produktDostawa
Czas realizacji
Zwroty/wymiana
Cechy produktu
  • PŁEĆ:DAMSKA
  • SKŁAD:54% poliester 44% wełna 2% elastan
Opis produktu
Kolekcja Cadenza to połączenie elegancji z komfortem i praktycznością. Klasyczna marynarka posiada gustowny kołnierz, żakardową podszewkę oraz jest zapinana na jeden guziki. Model jest wyposażony w dwie boczne kieszenie (wykończone patką). Dzięki skrupulatnie dobranej mieszance tkanin, marynarka dobrze się układa, jest elastyczna oraz zachowuje swój kształt. Zalecamy prać w temperaturze 40 stopni. Model dostępny w trzech kolorach.
Tabela rozmiarów
Rozmiar681012141618
Obwód biustu8285878995105 
Obwód talii707680848896 
Obwód bioder92929496100102 
Długość całkowita118118119120124126 
Długość rękawa118118119120121122 
(5/5)

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij