Eleganckie koszule do recepcji

 
Pracownicy recepcji są wizytówką hotelu: to od ich profesjonalizmu, uśmiechu, a także nienagannej prezencji, zależy pozytywna opinia gości i ich zadowolenie z pobytu. Duże znaczenie dla zbudowania pozytywnego pierwszego wrażenia ma wygląd portierów i recepcjonistów, który powinien cechować się elegancją, dobrym stylem i nienaganną jakością. Dobrze sprawdzają się klasyczne koszule dla recepcji: o tradycyjnych krojach, podkreślające powagę funkcji i szacunek wobec hotelowych gości. Dobrym, klasycznym wyborem są tradycyjne koszule męskie z długim rękawem i klasycznym, otwartym kołnierzykiem. Można je nosić w połączeniu z krawatem lub muchą, aby uzyskać jeszcze bardziej oficjalny wygląd, lub bez nich- w każdej wersji elegancki look jest gwarantowany. Zależnie od charakteru hotelu lub pensjonatu, sprawdzi się najbardziej uniwersalna, biała koszula, lub wersja kolorowa. W ofercie sklepu internetowego kupujfartucha.pl można znaleźć koszule w wielu zróżnicowanych kolorach: białe, czarne, czerwone czy też niebieskie. Wśród wielu odcieni każdy hotelarz znajdzie wersję odpowiednią dla pracowników swojej recepcji.
 

Koszula portierska: wygodna i stylowa

 
Koszula portierska sprawdzi się w wielu zawodach i okolicznościach. Na recepcji, podczas obsługi przyjęć czy też sali restauracyjnej, ale świetnie zaprezentuje się także podczas spotkań biznesowych z klientami restauracji lub hotelu. Elegancka koszula podkreśla profesjonalizm i wiedzę, budząc zaufanie klientów. Warto zadbać, aby koszula do pracy była niezwykle wygodna- w końcu w trakcie całego dnia wykonywania obowiązków zależy nam, aby ubranie było dobrze dopasowane, nie cisnęło i nie krępowało ruchów, a także zapewniało dobre samopoczucie. Dobrze sprawdzają się modele uszyte z mieszanki naturalnej bawełny i włókien syntetycznych, które doskonale przepuszczają powietrze, zapobiegając nadmiernemu poceniu się i zapewniając komfort przez cały dzień. W cieplejsze dni dobrze sprawdzą się także koszule z krótkim rękawem.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij