Profesjonalna odzież gastronomiczna

 
O renomie restauracji świadczy naprawdę wiele czynników. Na ocenę składa się wysoka jakość podawanych dań, wystrój sali, fachowa obsługa kelnerska oraz, co ma ogromny udział, wygląd całego personelu. Zarówno obsługa sali, jak i kucharze powinni prezentować się z klasą, schludnie i elegancko.

Strój powinien odznaczać się czystością, estetyką i dopasowaniem oraz podkreślać profesjonalizm pracownika. Odzież kucharska to przede wszystkim wysokiej jakości tkaniny, unikalne właściwości materiału oraz funkcjonalne dodatki w połączeniu z nowoczesnym, szykownym wyglądem.
Bluza kucharska, bluza kucharska damska, spodnie kucharskie czy fartuch gastronomiczny powinny dobrze się prezentować, ale przede wszystkim zapewniać kucharzom swobodę ruchów, odpowiednią cyrkulację powietrza oraz wygodę.

Odpowiednio dobrana odzież gastronomiczna zapewnia komfort przez cały dzień pracy, gdzie bezpieczeństwo, szybkość i precyzja działania, nawet przy wysokiej temperaturze panującej na kuchni, pełnią kluczową rolę.
Ubrania kucharskie to także nakrycia głowy, zapewniające większą higienę pracy i ochronę wydawanych dania, ale także podnoszące komfort pracy kucharzy. Ubrania dla kucharzy to nie tylko odzież robocza gwarantująca odpowiednią ochronę i komfort. Strój kucharza podkreśla indywidualny koncept restauracji oraz umożliwia wyróżnienie wśród cenionych restauracji.
Uniform kucharza oraz pomocy kuchennej są nieodłączną wizytówką restauracji.
 

Ubrania kucharskie dla wymagających

 
Obuwie gastronomiczne jest ostatnim, lecz bardzo ważnym i niezbędnym elementem składającym się na profesjonalny strój kucharza. Buty kucharskie antypoślizgowe zapewniające odpowiednią stabilizację, odciążenie kręgosłupa, ochronę przed skaleczeniem czy oparzeniem to tylko przykładowe specyfikacje obuwia do gastronomii.

Kompletując ubranie dla personelu należy pomyśleć o obuwiu zapewniającym wygodę i bezpieczeństwo, które chroni stopy przed ewentualnym poparzeniem, zranieniem ostrym narzędziem oraz obuwiu, które minimalizuje ryzyko upadku. Odpowiednie buty do pracy odciążają kręgosłup i gwarantują stabilizację.
W ofercie sklepu salonhoreca.pl można znaleźć różnego rodzaju ubrania i obuwie kucharskie, a bogaty wybór wzorów, kolorów i tkanin sprawia, że każda restauracja może z łatwością skompletować uniformy kucharskie, które będą współgrały z wystrojem i przyjętą koncepcją restauracji, podkreślając wyjątkowy charakter miejsca.

Zapraszamy.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij