Marynarka damska Easycare czarna

Marynarka damska Easycare czarna

ALNF130/BK
305,00
244,00W magazynie
Wybierz rozmiar
  • 10
  • 12
  • 16
  • 18
Tabela rozmiarów
Wybierz ilość
Zapytaj o produktDostawa
Czas realizacji
Zwroty/wymiana
Cechy produktu
  • PŁEĆ:DAMSKA
  • LINIA:Alexandra
  • SKŁAD:100 % poliester
Opis produktu
Kolekcja Easycare zapewni Ci wygodę każdego dnia pracy. Marynarka posiada klasyczny kołnierz, elegancką podszewkę oraz taliowany krój. Model jest zapinany na dwa guziki oraz ma dwie boczne kieszenie. Dzięki skrupulatnie dobranej mieszance tkanin, marynarka dobrze się układa, jest elastyczna oraz zachowuje swój kształt. Zalecamy prać w temperaturze 40 stopni. Model dostępny w dwóch kolorach.
Tabela rozmiarów
Rozmiar681012141618
Obwód biustu8285878995105106.5
Obwód talii70768084889691
Obwód bioder92929496100102114
Długość całkowita118118119120124126128
Długość rękawa118118119120121122124
(5/5)

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij