Nowoczesna odzież do bistro

 
Odzież kucharska męska jest niezbędna w każdym lokalu gastronomicznym: w restauracji, barze serwującym jedzenie czy też w bistro. Jest ważna, aby zapewnić kucharzom komfort codziennej pracy i dobre samopoczucie. Do najważniejszych elementów stroju kucharskiego należą bluzy kucharskie- niezwykle charakterystyczne dla zawodu kucharza. Bluzy z długim lub krótkim rękawem, z wygodnymi kieszeniami- charakteryzują szefa kuchni i zapewniają wygodę podczas pracy. Warto dobrać do nich odpowiednie spodnie, uszyte z materiału przepuszczającego powietrze, które można często prać w wysokich temperaturach. Taki zestaw sprawdzi się jako uniwersalna odzież do bistro, w którym kucharzom zależy nie tylko na komforcie pracy, ale także na modnym wyglądzie. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku lokali z otwartą kuchnią, w których goście mogą obserwować pracę kucharzy. Warto wtedy zadbać o odpowiedni strój, który podkreśli profesjonalizm kucharzy.
 

Odzież kucharska męska

 
Odzież do bistro powinna być pod każdym względem wyjątkowa. Niezależnie od tego, na jaką odzież kucharską się zdecydujemy, warto zaopatrzyć załogę w dodatkowe akcesoria, takie jak fartuchy i zapaski, które można założyć na bluzę, koszulkę lub koszulę, zaznaczając przynależność do załogi restauracji. Zapaska do bistro świetnie sprawdzi się zarówno jako strój kucharski, jak i kelnerski. Na kuchni może zastępować fartuch, z kolei na sali restauracyjnej to wygodny element stroju, który nie krępuje ruchów i jest bardzo praktyczny. Zapaska w bistro pomaga stworzyć niepowtarzalny design, podkreślając styl restauracji. Sprzyja temu dostępność wielu modeli w różnych kolorach, również z kolorowymi wstawkami. Wiele modeli zapasek posiada także wygodne kieszenie, w których kelner może pomieścić różne drobiazgi potrzebne w pracy. Warto wybierać modele uszyte z tkanin, które nie ulegając deformacjom, nawet pomimo częstego prania w wysokich temperaturach.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij