Odzież kelnerska- jakość i elegancja

 
Odzież kelnerska ma za zadanie wyróżniać personel obsługujący gości restauracji, podkreślając wizerunek kelnera jako profesjonalisty, który potrafi doradzić w zakresie wyboru dań i napojów, a także zabawić rozmową. Musi być elegancka, schludna i spójna z wizerunkiem miejsca, które reprezentują pracownicy obsługi. W eleganckiej restauracji sprawdzą się klasyczne fartuchy czy też zapaski w kolorze bieli i czerni, a do nowoczesnego bistro czy też baru będą pasowały modele w bardziej odważnych kolorach, podkreślające atmosferę tych miejsc. Kelnerzy w trakcie dnia pracy dużo przemieszczają się, często w pośpiechu, po całej przestrzeni lokalu, dlatego też ich ubiór musi zapewniać pełną swobodę ruchów. Ubranie kelnera nie może krępować ruchów, powinno dobrze przylegać do sylwetki i pozostałej odzieży, tak aby nie powodować zagrożenia i ryzyka np. potknięcia się podczas podążania do stolika gości z tacą pełną gorących potraw czy też napojów.
 

Ubiór kelnera- wygodny i praktyczny

 
Jednym z klasycznych i ponadczasowych elementów składających się na ubranie kelnera jest kamizelka. Ten element sprawia, że ubiór kelnera staje się synonimem wysokiej klasy, profesjonalnej obsługi i perfekcjonizmu w każdym detalu.  W połączeniu z koszulą i krawatem typu slim z naszej oferty one stworzą wyjątkowy styl, charakterystyczny dla szykownych restauracji. W naszym asortymencie posiadamy kamizelki w standardowych barwach czerni i bieli, ale również w odcieniach pastelowych, czerwonych, zielonych, a nawet pomarańczowym. Taką samą różnorodnością kolorystyczną charakteryzują się krawaty dostępne w naszej ofercie. Pozostając przy temacie dodatków, warto wspomnieć o eleganckich muchach we wzory lub kolorowych szelkach, które idealnie dopełnią każdą kelnerską stylizację. Wszystkie fartuchy, kamizelki i inne elementy stroju kelnerskiego dostępne w sklepie kupujfartucha.pl są uszyte z materiałów dobrej jakości, gwarantujących dobrą cyrkulację powietrza i odpornych na zabrudzenia, które zachowują swój dobry wygląd nawet pomimo częstego prania w wysokich temperaturach.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij