Uniformy recepcyjne dla mężczyzn

 
W trosce o dobry wizerunek i dobre imię hotelu lub pensjonatu, warto zapewnić personelowi pracującemu na recepcji odpowiedni ubiór recepcjonisty. Recepcja to pierwszy punkt kontaktu pomiędzy gośćmi a hotelem, na jej podstawie odwiedzający wyrabiają sobie opinię na temat pensjonatu- należy zrobić wszystko, aby była ona jak najlepsza. Panowie pracujący na recepcji powinni wyglądać schludnie i elegancko, kreując swój wizerunek jako kompetentnego profesjonalisty, który zna odpowiedź na wszystkie pytania gości i chętnie udzieli niezbędnej pomocy. Na strój recepcjonisty składają się przede wszystkim elementy takie jak eleganckie koszule i spodnie, tworzące uniwersalny zestaw. Sprawdzają się klasyczne kroje koszul z długim lub krótkim rękawem i wykładanym kołnierzykiem, o tradycyjnych krojach, szyte z mieszanki tkanin odpornej na zagniecenia i zachowujące dobry wygląd przez cały dzień.
 

Profesjonalny strój recepcjonisty


Kompletując uniformy recepcyjne warto także pomyśleć o kamizelkach i marynarkach, które dodatkowo dodają stylu i profesjonalnego wyglądu. Kamizelka to klasyczny i bardzo elegancki dodatek do odzieży, warto sięgnąć po niego planując ubiór recepcjonisty pracującego w eleganckim hotelu, w którym nienaganna prezencja jest bardzo ważna. Równie ważnym elementem są marynarki: klasyczne, zapinane na dwa lub trzy guziki, z wykładanym kołnierzem i praktycznymi kieszeniami. Warto zdecydować się na uniwersalne kolory odzieży recepcyjnej, które będą pasowały na każdą okazję i do każdego miejsca pracy, tworząc elegancką stylizację. Całość można uzupełnić dodatkami, takimi jak mucha czy krawat, wykonanymi z dobrej jakości tkanin, które każdej koszuli dodadzą szyku. Dodatki mogą być w kolorach charakterystycznych dla wystroju hotelu lub pensjonatu, np. czerwonym, błękitnym lub zielonym, co będzie stanowiło ciekawy akcent kolorystyczny, łączący strój recepcyjny z wizualną koncepcją pensjonatu.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij