Odzież dla pokojowych

Zatrudniając osoby do sprzątania, należy zapewnić im odpowiedni ubiór. Powinien być on nie tylko wygodny, ale również zapewniać pracownikom odpowiednią prezencję. W prosty sposób osiągniesz to, sięgając po stylowe i wygodne koszulki męskie housekeeping, które gwarantują maksimum komfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Bez względu na to czy posiadasz własną firmę sprzątającą oferującą usługi w różnych miejscach czy też jesteś właścicielem obiektu hotelowego zatrudniającego pracowników sprzątających, zawsze musisz mieć na uwadze, by personel prezentował się profesjonalnie i schludnie. Wygląd poszczególnych członków załogi jest bowiem Twoją wizytówką. I z ubraniami męskimi dla pracowników sprzątających od kupujfartucha.pl bez problemu osiągniesz najlepszy efekt.

Koszulki męskie housekeeping 

Oferujemy szeroką gamę koszulek męskich housekeeping, zarówno tradycyjnych T-shirtów, jak i bardziej eleganckich wersji polo. W ofercie znajdziesz bogaty wybór kolorów i rozmiarów. Dzięki precyzyjnej tabeli rozmiarów bez problemu wybierzesz idealnie pasujące na Twoich pracowników modele. 

Nasze koszulki męskie housekeeping to produkty w 100% bawełniane. Są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Zapewniają skórze odpowiednią wentylację, niezbędną podczas wysiłku fizycznego, którym niewątpliwie jest sprzątanie. 

Sięgnij już dziś po wysokogatunkowe ubrania męskie dla pracowników sprzątających. Zadbaj o komfort zatrudnionych podczas sprzątania i zapewnij im odpowiednią prezencję.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij