Męskie czapki kucharska

Kierując restauracją, musisz zadbać nie tylko o ciekawe menu i nienaganną obsługę, ale także o przestrzeganie wysokich standardów higieny. Pracownicy powinni więc zostać wyposażeni w odpowiedni strój, który sprawdzi się nawet w trudnych warunkach, a jednocześnie będzie dla nich wygodny. Jednym z obowiązkowych elementów odzieży dla personelu gastronomii jest czapka kucharska. Ten nieodłączny atrybut kucharza, oprócz wypełniania funkcji reprezentacyjnej, dba też o  bezpieczeństwo wydawanych dań.

Czapki kucharskie, bandany oraz toczki

W tej kategorii produktów występuje duże zróżnicowanie kształtów, kolorów i wzorów. W ofercie sklepu internetowego kupujfartucha.pl znajdziesz na przykład modne bandany kucharskie w uniwersalnym rozmiarze. Ich tylna część jest wyposażona w paski, które odpowiadają za regulację obwodu. Dużą popularnością cieszą się klasyczne wysokie białe czapki kucharskie tzw. budyniówki. Są one dostępne również w czarnym kolorze. Na tyle mają umieszczony rzep, który reguluje ich obwód.

Ciekawym rozwiązaniem są również toczki, dostępne w atrakcyjnych wzorach, kolorach i w różnych rozmiarach. Oprócz czarnych i białych czapek kucharskich  w naszym sklepie można znaleźć produkty w kolorze niebieskim, granatowym, a także takie w czarno-białą kratę i pepitkę. Na ich tyle została wszyta guma, regulująca obwód oraz zapobiegająca zsuwaniu się czapki.

Wszystkie czapki kucharskie prezentowane w naszej ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są trwałe i wygodne w noszeniu. Ponadto są estetycznie wykończone i odporne na zabrudzenia. Dostępne czapki kucharskie łączą ze sobą funkcję reprezentacyjną i praktyczną. Mogą być elementem efektownej stylizacji, podnoszącej prestiż na przykład podczas pokazów kucharskich i jednocześnie chronią głowę i zabezpieczają włosy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij