Czapki kucharska damska

Czapka kucharska jest wizytówką każdego kucharza. Nadaje mu profesjonalnego wyglądu i jednocześnie pozwala na zachowanie najwyższych standardów higieny. Zabezpiecza głowę, by do dań wydawanych klientom nie dostał się żaden włos, bo taka sytuacja mogłaby zdyskwalifikować nawet najlepszą restaurację. Pracownicy kuchni powinni być zaopatrzeni we właściwą odzież, która sprawdzi się nawet w trudnych warunkach, a zarazem będzie wygodna w noszeniu.

Najwyższej jakości czapki dla kucharek i kucharzy

Sklep internetowy kupujfartucha.pl oferuje szeroki wybór czapek kucharskich. Dostępne są modele w różnych kształtach, kolorach i wzorach. Poczynając od tradycyjnych czapek kucharskich w białym kolorze, po wysokie nakrycia głowy tzw. budyniówki, a także modne bandany w uniwersalnym rozmiarze. Największy wybór pod względem kolorystyki i wzornictwa posiadają toczki, które możemy znaleźć na przykład w niebieskich odcieniach i  we wzór kratki lub pepitki. Wszystkie wyżej wymienione rodzaje czapek posiadają regulację ich obwodu poprzez rzepy, gumy lub paski. Zapobiega to także zsuwaniu się czapek i pozwala na to noszenie ich zarówno przez kucharki, jak i kucharzy.

Czapki kucharskie dostępne w ofercie naszego sklepu są wyprodukowane z wysokogatunkowych tkanin, dlatego są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Wpływają one na profesjonalny wygląd kucharza, ale co najważniejsze pozwalają zachować higienę pracy i dbają o bezpieczeństwo wydawanych potraw. Zachęcamy do zapoznania się szeroką gamą produktów z tej kategorii!

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij