Odzież na recepcję dla wymagających

 
Praca w recepcji to bardzo odpowiedzialne zajęcie: osoba witająca gości hotelowych już od pierwszego spojrzenia musi budzić ich zaufanie, prezentując się jako osoba profesjonalna, pomocna i posiadająca odpowiednie kompetencje. W kreowaniu tego wizerunku dużą rolę pełni strój recepcyjny, który musi być utrzymany w nienagannym porządku, elegancki i uniwersalny, tak aby budzić tylko pozytywne skojarzenia. Najlepiej, aby strój portierski był utrzymany w niezbyt krzykliwych kolorach: o wiele lepiej sprawdzają się klasyczne odcienie, takie jak czerń, szarość, brąz czy też granat. Najważniejsze elementy, takie jak spodnie, marynarki, sukienki oraz spódnice, są dostępne w uniwersalnych, prostych krojach, podkreślających zarówno sylwetkę, jak i profesjonalizm pracowników recepcji.
 

Profesjonalny strój pracowników recepcji

 
Odzież dla recepcji musi dobrze się prezentować, ale nie można także zapomnieć o jej aspektach praktycznych. Odzież portierska powinna przez wiele godzin zachować swój dobry wygląd i zapewniać pracownikom komfort, nie krępując ruchów, nie gniotąc się nadmiernie i gwarantując dobrą cyrkulację powietrza. Warto sięgać po koszule, kamizelki i inne elementy, które składają się na odzież portierską, uszyte z tkanin odpornych na zagniecenia, zachowujących swój kolor i kształt nawet pomimo częstego prania i codziennego użytkowania. Warto pamiętać, że odzież dla recepcji to także akcesoria i dodatki, takie jak kolorowe apaszki, krawaty i muchy, którymi można ożywić klasyczną stylizację i sprawić, że strój recepcji nabierze przyjaznego charakteru. Wybierając dodatki, można pozwolić sobie na większa fantazję w wyborze kolorów i sięgnąć po akcesoria wielobarwne, a nawet wzorzyste, ozdobione gradientem czy też innym motywem. Wiele ciekawych modeli można znaleźć w sklepie internetowym kupujfartucha.pl, specjalizującym się w dostarczaniu wysokiej jakości odzieży dla branży hotelarsko- gastronomicznej.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij