Spodnie portierskie- elegancja i styl

 
Portiernia i recepcja to miejsca, w których hotelowi gości po raz pierwszy mają kontakt z pracownikami pensjonatu. Od pierwszego wrażenia, jakie pracownicy recepcji wywierają na gościach, w dużej mierze zależy opinia na temat hotelu i to, czy goście będą do niego chętnie wracać i polecać go swoim znajomym. Warto zadbać więc o profesjonalny, budzący zaufanie strój recepcjonisty, w tym o spodnie portierskie wysokiej jakości. Ważne, żeby było to spodnie o niewyszukanym, uniwersalnym kroju, uszyte z dobrej jakości tkanin, odpornych na zagniecenia, o które nie trudno w trakcie całego dnia pracy. Spodnie sprawdzają się tutaj mieszanki włókien syntetycznych i naturalnych, które można prać w wysokich temperaturach bez obawy o utratę kształtu czy koloru, a które dodatkowo zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, chroniąc przed nadmiernym poceniem się i zapewniając dobre samopoczucie. Wiele ciekawych modeli można znaleźć w sklepie internetowym kupujfartucha.pl, specjalizującym się w dostarczaniu wysokiej jakości odzieży i akcesoriów dla branży restauracyjnej i hotelarskiej.
 

Odzież dla modnego recepcjonisty

 
Spodnie portierskie powinny zapewniać wygodę w codziennej pracy, a także dobry wygląd. Warto sięgać po modele o klasycznych krojach typu regular lub slim fit, pasujących na praktycznie każdy typ męskiej sylwetki. W ośrodkach, dla których profesjonalny wizerunek i elegancja są szczególnie ważne, sprawdzą się spodnie w kant. Pożądanym elementem są także kieszenie: zarówno boczne, jak i tylne, dzięki którym można zawsze mieć przy sobie potrzebne drobiazgi. Wybierając spodnie portierskie, warto uwzględnić także kolor: najlepiej uniwersalny, który będzie pasował do marynarki, koszuli i innych elementów stroju, a także ogólnego wystroju recepcji. Niesłabnącą popularnością cieszy się w tym zakresie klasyczna czerń, szarości oraz brązy, a także różne odcienie granatu.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij