Klasyczna zapaska barmańska

 
Barman to niezwykle ważna osoba w każdym lokalu, który serwuje gościom napoje. Od jego profesjonalnej postawy, wiedzy i doświadczenia zależy, czy goście będą się czuli w lokalu komfortowo i będą chcieli regularnie wracać. Ważnym elementem budowania wizerunku jest odzież barmańska, która pozwala zaprezentować się elegancko, profesjonalnie i modnie. Kompletując strój barmański, warto sięgnąć po zapaski barmańskie, które są bardzo praktyczne i doskonale się prezentują. Zapaska barmańska, którą można założyć zarówno na spodnie, jak i na spódnicę, to uniwersalny element stroju barmana, pasujący do każdej stylizacji. Zapaski podkreślają elegancki wygląd, dzięki któremu każdy barman prezentuje się profesjonalnie, budząc zaufanie gości. W ofercie sklepu kupujfartucha.pl dostępne są modele w różnych kolorach: białym, czarnym, czerwonym czy też niebieskim, a także wiele innych. Niektóre z nich posiadają kontrastowe wstawki i lamówki. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i wzorów, każdy restaurator znajdzie wersję pasującą do wystroju swojego lokalu.  
 

Odzież barmańska dla profesjonalistów

 
Dobra zapaska barmana powinna nie tylko dobrze się prezentować, ale także spełniać funkcje praktyczne. Sprzyja temu wygodne wiązanie na troki, a także zastosowanie kilku kieszeni, dzięki którym można zawsze mieć w zasięgu ręki potrzebne drobiazgi. Nie bez znaczenia jest długość zapaski: powinna ona być nie za długa ani nie za krótka, aby zapewniała komfort pracy i nie krępowała ruchów na co dzień. Warto sięgać po modele uszyte z tkanin, które można prać w wysokich temperaturach, bez utraty swojego kształtu i koloru. Dobrze sprawdzają się specjalnie wyselekcjonowane mieszanki tkanin sztucznych i naturalnych o wysokiej jakości, które łatwo utrzymać w czystości, i które na długi czas zachowują swój dobry wygląd. Ma to bardzo duże znaczenie w branży gastronomicznej i hotelarskiej, gdzie dobry wygląd i higieniczna czystość mają kluczowe znaczenie.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij