Zapaski dla pokojówek

Na wizerunek hotelu ma wpływ wiele czynników, w tym również wygląd i zachowanie personelu. Warto więc wyposażyć pracowników obsługi w elegancką i praktyczną odzież Jednym z ponadczasowych elementów garderoby pokojówek są zapaski. Jest to takie akcesorium, które wnosi szyk i elegancję do ubioru pokojówki i pasuje do wizerunku luksusowego hotelu. Zapaska będzie idealnym dopełnieniem stroju, ponieważ jest elementem charakterystycznym, z którym kojarzą się nam się panie sprzątające w pokojach. Wizerunek pokojówki z zapaską jest popularny i znany od dawna, ponieważ był powszechnie wykorzystywany np. w filmach. W codziennych stylizacjach może być dopasowana do czarnej sukienki, spódnicy lub spodni.

Oferowane przez nas zapaski dla pokojówek wyróżniają się najwyższą jakością

Zapaski dostępne w asortymencie sklepu internetowego kupujfartucha.pl są wykonane z najwyższej jakości tkanin. Połączenie poliestru z bawełną sprawia, że osą one komfortowe, dobrze się noszą i są łatwe w czyszczeniu. Tkanina jest łatwa do prasowania i bardzo wytrzymała.

Klasyczna zapaska odszyta koronką nadaje wyjątkowy charakter ubraniu noszonemu podczas pracy. Jest ona doskonała dla personelu sprzątającego i obsługi hotelowej. Może się też znakomicie sprawdzić w lokalach gastronomicznych jako element ubioru dla kelnerek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zapasek dla pokojówek dostępnych na stronie kupujfartucha.pl.

Strona SALONHORECA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij